obrazek497
Zažíváme léto, za ktrým běžně lítáme někam na jih. Teploty nad 30°C jsou pravidlem a po děšti volají všichni. Lidé i příroda. Možná si říkáte, jak taková vedra prospívají solárním kolektorům?
více
 

obrazek496
 24 | 7 | 2018
PŘÍBĚH JMÉNEM VacuSol

Říkali jsme si, že to dnes trochu odlehčíme, a povíme vám, jak to všechno začalo. Přece jen jsme na trhu už 24 let. Znaší firmy je vyspělá slečna, která má nasbíranou hezkou řádku zkušeností. Ty se snaží předávat dál a hned tak něco ji nezaskočí. Solární kolektory a všechno kolem nich dokáže skloňovat ve všech pádech. A sleduje trendy.

 

více
 

obrazek495

Nová zelená úsporám se už několik let skloňuje ve všech možných pádech, a tak se dnes chceme nějakému formálnímu popisu vyhnout. Ostatně všechno, co vzešlo zpera úředníků, a co byste o Nové zelené úsporám měli vědět, vám přehledně shrnujeme přímo na našich stránkách. My si dnes spolu nanečisto a pro vaši informaci podáme žádost o dotaci krok za krokem.

 

více
 

obrazek494

Jarní a letní sezona je nejen časem aktivních zahrádkářů, ale i těch, kdo na zahradě rádi relaxují. Máte krytý venkovní bazén? A přemýšlíte o jeho ohřívání či udržování teploty solárním ohřevem vody? Tak přesně na tohle téma je náš článek.

více
 

Kolem solárních panelů je vždycky spoustu otázek i odpovědí. Ale ne všechny se hodí pro každého zákazníka i výrobce, a ne každá informace vychází z reality. A tak jsme si řekli, že vám z pohledu těch, kteří soláry žijí dnes a denně, odpovíme na ty nejčastější. Pokud tu odpověď na svoji otázku nenajdete, ozvěte se nám.

více
 

Chci více informací

Kontaktujte nás

  +420 602 551 902
  info@vacusol.cz
  kontaktní formulář
  poptávkový formulář
               
VacuSol, spol. s r.o. | Dolní Rožínka 149 | 592 51 Dolní Rožínka | telefon: +420 566 567 531 | e-mail: info@vacusol.cz
Facebook    Youtubue    Google Plus

edited by n.e.s.p.i.